Przeczulica po złamaniu nogi

Witam.W marcu br. miałam wypadek(schodziłam ze stopnia 40cm)i złamałam prawą nogę(piszczel przy kostce-złamanie otwarte,i strzałka przy kolanie)mam w nodze blachę i 13 śrub, na środku łydki po str blachy wyskoczyła mi gulka i odczuwam tam silne bóle(czasami nie mogę dotknąć ponieważ ból jest nie do zniesienia).Ortopeda stwierdził, że może to być przeczulica i tyle z diagnozy.Dodam,że od ok. 2 miesięcy nie używam kul ponieważ kazali mi je odstawić, czy to rzeczywiście przeczulica i jak ją leczyć?

Piotr Pilarski

Po takim ciężkim urazie może pojawić się przeczulica. Nie ma skutecznego sposobu na leczenie. Można spróbować laseroterapii, magnetoterapii lub elektroterapii. Proszę udać się do fizjoterapeuty.

Pozdrawiam.