Przedłużająca się pierwsza miesiączka po porodzie

Witam serdecznie. Ponad 8 miesięcy temu urodziłam synka i karmię go naturalnie. 10 marca dostałam pierwszy raz miesiączki (od czasu ciąży), która cały czas trwa. Czy powinnam zgłosić się do lekarza czy jest to rzecz naturalna po ciąży i porodzie? Dziękuję za pomoc.

Aleksander Ropielewski

Nie ma powodu do niepokoju, jeżeli jednak krwawienie jest obfite i powoduje osłabienie warto skonsultować się z ginekologiem.