Przedłużające się krwawienie po miesiączce

Witam mam taki problem. Okres skonczyl mi sie 30 kwietnia a do dzis mam lekkie krwawienia. W ciazy nie jestem na pewno. O czym to moze swiadczyc. Dodam, ze w zeszlym miesiacu po okresie bylo tak samo tylko ze plamilam caly miesiac

Aleksander Ropielewski

Może to wynikać np. z mięśniaków macicy. Warto zgłosić się do ginekologa, który po badaniu najpewniej postawi rozpoznani.