O czym świadczy krwawienie po 16 dniach?

Witam. Mam pytanie. Moj cykl wynosi 31 dni. W zeszlym miesiacu dostalam okres w 25 dniu. A teraz po 16 dniach kolejny. Dodam ze krwawienie bylo przez 2 dni takie srednie a na 3 juz tylko plamienia. Co to moze oznaczac? Mam 34 lata. Dziekuje za kazda odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na zaburzenia hormonalne. Proponuję dla pewności oznaczyć poziom beta hcg