Co oznacza nagła utrata świadomości?

Witam mam 26lat i dwoje dzieci. 7 i 1.9l cykle mam z reguly regularne. Zastanawia mnie ostatni. Okres dostalam 13kwietnia 2018r trwal 5dni bardzo obfity...po miesiaczce cisza az do 8 dnia po okresie kiedy przez 8dni mialam brazowe plamienia non stop po trochu . po ośmiu dniach ustalo i cala buzie mam w "kaszce" drobnych wypryskach do tej pory nie umiem sie z nimi uporac. W tym miesiacu powinnam dostac okres 12-13maja 2018 ...brzuch mam wydęty jakbym byla w 4 mies ciazy co chwile mi nie dobrze troche cos zjembo wcale apetytu niemam ciagle mi sie chce spac bola mnie piersi brzuch delikatnie cmi a okresu brak...a zamiast niego sluz jak przy owulacji...bardzo prosze o pomoc bo do gin jestem umowiona dopiero za poltorej tygodnia. Dodamze dzis rano zrobilam test ciazowy pytkowy zwykly i druvakreska ledwie ale to przy latarce dopiero sie dojzy...niewiem jak ico o tym myslec...2tygodnie temu kilka dni po tych plamieniach zemdlalam nagle i przez 15min nie bylo ze mna kontaktu tzn.ja niepamietamco sie stalo ale oczy podobno mialam otwarte patrzylam w sciane a po chwili dostalam jakiegos oczopląsu tak moj brat mowil bo trzymal mnie jak "odlecialam nagle"...prosze bardzo o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa wskazana także wizyta u internisty i wstępne badania , opis może także wskazywać na zaburzenia hormonalne