Krwawienie z przegrody nosa i utrata świadomości przy endometriozie

Mam 31 lat ,jestem kobieta,Choruję na endometriozę,Jestem bardzo nerwowa,Wyniki krwi mam w normie,Od 4 miesięcy pojawiły się czeste krwawienia z prawej przegrody nosa,Zdarza sie ze sa to krwawienia nieduze kilka razy dziennie,2 tygodnie temu nagle stracilam przytomnosc,zemdlalam,Dzis stalo sie cos niepokojącego,stracilam świadomosc,pamietam tylko tyle ze widze plame tlumu na ulicy za ktora podazam,nie wiem gdzie jestem,nie mam kontaktu z otoczeniem,Po jakims czasie wraca świadomosc,

Lek. Katarzyna Szymczak

Proszę udać się do lekarza, konieczne będzie badanie lekarskie, EKG, pomiar ciśnienia oraz podstawowe badania laboratoryjne.
Pozdrawiam