Przedwczesne miesiączki po Euthyrox 50

Dzień dobry, od trzech lat stosuje pigulki antykoncepcyjne (od lipca Angiletta 21 7) Dwa miesiace temu stwierdzono u mnie hashimoto i biore Euthyrox 50. Od momentu przyjmowania tabletek na tarczyce dostaje przedwczesnie miesiaczke, w zeszlym miesiacu 19 dnia, a w tym miesiacu 16 dnia przyjmowania pigulek. Wcześniej zdarzały mi się wcześniejsze krwawienia przy próbie diety i ćwiczeń fizyczynych dlatego zmienilam tabletki. Czy jest to normalne? Czy krwawienia sie unormuja?

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwe że między tabletkami zachodziła jakaś interakcja. Proszę udać się do ginekologa i kierować się jego zaleceniami.