Przedwczesne wytryski u 20-latka

od pewnego czasu probojemy uprawiac seks wszystko jest okey . zaczynamy sie calowac itd .ale gdy juz ona sie rozbierze i ja zaloze gumke to odrazu dochodze ... to juz 2raz ! jest jakis sposob zeby opoznic wytrysk ale nie podniecenie zeby mi nie opadl ? bo jak zakladam gumke to troche mieknieje i jak chcemy zeby stal to wtedy wlasnie dochodze.. i robi sie glupia sytuacja jest mi z tym glupio poprostu nie mam juz sily.. :(

Dzień dobry!

Początki życia seksualnego naturalnie wiążą się z różnego rodzaju trudnościami. Szybki wytrysk i brak kontroli nad momentem wytrysku jest naturalny dla mężczyzn młodych, rozpoczynających dopiero życie seksualne lub współżyjących rzadko i nieregularnie.
Wymaga czasu oswojenie się z sytuacją erotyczną, a także zdobycie umiejętności kontrolowania swojego podniecenia, dostosowywania stymulacji do stopnia podniecenia (także przez partnerkę) i rozpoznania momentu, w którym należy zaprzestać lub spowolnić stymulację, aby opóźnić wytrysk.
Dwa zbliżenia podczas których doszło do szybkiego wytrysku nie muszą jeszcze świadczyć o tym, że taka sytuacja się u Pana utrwali.
Polecam czas, cierpliwość, pozytywne nastawienie i spokojne zbieranie doświadczeń, a także kontynuowanie zbliżenia po pierwszym wytrysku.

Jeśli z czasem i regularnymi kontaktami sytuacja nie ulegnie zmianie, proszę zgłosić się do lekarza seksuologa. Wytrysk przedwczesny zazwyczaj leczy się farmakologicznie i/ lub psychoterapeutycznie.

Pozdrawiam!