Przedwczesny wytrysk i częsty stosunek

Problem to szybko Kończe. Mam 30 lat w związku malżeńskim, było wiele kobiet wcześniej ale i tak i tak mój stosunek trwa 3-4 minuty. Po rozstaniu sie z żona (bez rozwodu) były inne partnerki ale i tak bez zmian. Wydaje mi sie że to problem z moja psychika(zamocno się w to zagłębiam, nakręcam się na sex) masturbacje przed stosunkiem też nie pomagają. czesto uprawiam sex kilka razy dziennie i tez to nawet nie wydłuża mi stosunku. Ja dochodze ze 3-4 razy a partnerka raz i to nie zawsze.

Połowa dorosłej populacji męskiej w Polsce ma poniżej 5,5 minuty.
Problemem jest, że nie ma Pan kontroli nad wytryskiem.
Proszę rozważyć wizytę u lekarza seksuologa.
Warto nadmienić, że "usilne" starania farmkologiczne o wydłużenie czasu kontaktu może wpłynąć niekorzystnie na twardość erekcji.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Witaj !

Czas trwania nie jest aż tak krótki, natomiast pańskie usilne starania aby to poprawić - czesto uprawiam sex kilka razy dziennie i tez to nawet nie wydłuża stosunku - wskazuje , że problem może być złożony, dlatego warto osobiście udać sie do seksuologa. Pozdrawiam