Przeniesie preejakulatu na wargi sromowe a ryzyko ciąży

Ostatnio pierwszy raz doprowadziłam mojego chłopaka do orgazmu. Na mojej ręce nie było spermy, lecz tylko śluz, który nawilża penisa. Wytarłam moje dlonie. Bardzo się spieszylam na ostatni autobus, więc nie umyłam rąk. Dotykałam róznych rzeczy w trakcie powrotu. W domu mój pęcherz był pełny, więc musiałam jak najszybciej skorzystac za potrzebą. Dotknęłam ręką warg sromowych. Minęło 40 mint. Czy jest ryzyko zapłodnienia? nie wiem czego sie spodziewac...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży nie istnieje. Nie ma powodów do niepokoju.