Przepływów wewnątrz torbieli nie uwidoczniono

Witam, potrzebuję zinterpretowania badania, mam 20 lat Endometrium-10,13mm Jajnik prawy-35mm z drobnymi pęcherzykami Jajnik lewy- cystyczno-lita torbiel różnej echogeniczności -19,4mm. Przepływów wewnątrz torbieli nie uwidoczniono. Przez dwa miesiące brałam hormony i nic się nie zmieniło, dalej jest tak samo.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli zastosowane leczenie farmakologiczne nie przyniosło oczekiwanych rezultatów, być może do rozważenia będzie zabieg operacyjny. Sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem, który prowadzi Pani diagnostykę oraz leczenie.