Przepuklina jądra miażdżystego u 26-latki

Dzień dobry, Mam 26 lat i zdiagnozowano u mnie przepuklinę jądra miażdżystego L4 L5 z uciskiem na korzeń nerwowy S po stronie prawej. Od 08.02 jestem na "zwolnieniu chorobowym" na początku zdiagnozowano u mnie lumbago ale po 4 tygodniach wysłano mnie na MRI i okazało się, że to przepuklina. Zalecono gimnastykę. 13.04 wróciłam do pracy na dwie trzy godziny dziennie. Jednak nadal odczuwam ból pleców i ból promieniujący do nogi.Polecono mi zabiegi u kręgarza czy to dobre rozwiązanie?

Raczej doświadczonego terapeuty niż kregarza, jeśli nie przejdzie trzeba będzie leczyć operacyjnie

Lek. Tomasz Kowalczyk

Szanowna Pani - mimo iż jestem dyplomowanym lekarzem, chirurgiem - uważam że w Pani przypadku jest to dobry pomysł.
Dr n. medycznych Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg,gastrolog, Kraków