Niedowład stopy po operacji przepukliny jądra miażdżystego

Witam. Jestem 10 dni po operacji przepukliny jądra miażdżystego ku tyłowi 8mm i 19 mm w głąb kanału kręgowego. Ból w kręgosłupie ustał, natomiast mam niedowład prawej stopy (noga stała się słabsza 2 dni przed operacją, wczesniej nie było problemu). Martwi mnie,iż niedowład nie ustąpił,wprawdzie mogę ruszać stopą i palcami ale unoszę stopę ku górze sporo mniej niż zdrową lewą. Co robić w tej sytuacji ?

Proszę zadać to pytanie lekarzowi prowadzącemu , a przede wszystkim - operatorowi! Ja nie znam stanu wyjściowego choroby,przebiegu ani efektu końcowego operacji!-nie potrafię więc powiedzieć nic autorytatywnego!!! zż

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

Szanowny Panie - czekać - jest zbyt krótki czas od zabiegu.
W przypadku przedłużania się niesprawności - konieczny kontakt z neurologiem.
Dr n. medycznych Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg,gastrologa, Kraków