Przepuklina pachwinowa u wcześniaka

Urodziłam wcześniaka, trzy razy odnawiała mu się przepuklina pachwinowa prawa. Ostatni zabieg był teraz 25 września, to że worek mosznowy jest obrzęknięty nie martwi mnie , poprzednio też był i stopniowo schodził. Teraz jednak w miejscu cięcia w podbrzuszu pojawiło się zgrubienie, którego nie było po poprzednich zabiegach. Kontrolę mamy za tydzień u chirurga. Czy mam się z tym udać wcześniej? Syn ma 10 miesięcy, urodził się w 25 tygodniu ciąży. Oprócz przepuklin stan zdrowia dobry.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej nie ma konieczności wcześniejszej wizyty. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną.