Przepuklina rozworu przełykowego a konieczność operacji

mam przepukline roztworu przełyku, stosowałam leki typu emanera, controloc, gasprid, helicid itp, niestety nadal czuje w przełyku twarda tzw kluche, nawet na czczo...czy potrzebna bedzie operacja? mam zab rytu serca, otyłosc bmi 32 i cukrzyce typu 2

Witam serdecznie. W takiej sytuacji niestety porada internetowa nie będzie zbyt pomocna. Konieczna jest konsultacja z gastrologiem.