Ból w krtani a refluks i przepuklina roztworu przełykowego

Witam, mam problem. Mam lat 31 lat. Leczę się na drożdzycę oraz przepukline roztworu przełykowego i refluks. W ostatnim tygodniu nasilił się dziwny ból w krtani(poniżej jabłka adama) cieżko mi przy tym mówi, zmieniła się barwa głosu i to uczucie jakby ktoś ściskał moje gardło. Przyjmowałem na problemy gastrolog. Emanera oraz duspatalin,a na drożdzycę Troxal. Proszę o pomoc. Pozdrawiam Marcin

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zapaleniem krtani. Nie można wykluczyć innej przyczyny dolegliwości. Wskazana jest wizyta u lekarza.