Przerost flory bakteryjnej jelita cienkiego, duża ilość grzyba candida albicans

U mojej córki 3 letniej stwierdzono przerost flory bakteryjnej jelita cienkiego oraz dużą ilość grzyba candida albicans,problem mam taki iż córka nie połknie nam żadnego leku,jedynie zastrzyk lub kroplówka,dietetyczka doradziła nam krople z oregano ale boje się bo tam pisza by niestosować u dzieci,prosze o pomoc w znalezieniu stosownego leczenia.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeżeli wymagane są tabletki, które trzeba pobierać doustnie to muszą Państwo znaleźć sposób. Może dodanie tabletki do jedzenia (jednak proszę nie gotować razem tylko dodać na samym końcu). Pozdrawiam.