Przerwa trwająca 5 dni przy tabletkach Yaz a obawy przed ciążą

Biore tabletki YAZ około godziny 20. Zrobiłam czterodniowa przerwę,ale nie wziełam tabletki z nastepnego opakowania w piatek o 20 jak powinnam była, tylko w sobotę o 8 rano, czyli przerwa niejako wyniosła niespełna 5 dni, Czy mam sie obawiac ciąży?

Witam. Ochrona antykoncepcyjna mogła zostać zmniejszona. Proszę stosować dodatkowe metody antykoncepcyjne przez tydzień.