Przerwa w stosowaniu krążków Nuva Ring

Witam. Chciałam zrobić miesięczną przerwę w stosowaniu krążków NuvaRing, ostatni raz gdy usunęłam krążek był 11 lipiec, 18 lipca powinnam włóżyć kolejny,ale ze względu przerwy nie zrobiłam tego, minęły 3 tygodnie i powinnam mniej więcej dostać już miesiączkę, wczoraj zaaplikowałam nowy krążek ponieważ myślałam,że dostałam miesiączkę, jednak rano już nic nie było, były to najprawdopodobniej jakieś plamienia, wspomne również,że miałam podobne prze dzień czy dwa podwczas tych 3 tygodni bez krążka

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Sądzę że konieczne jest wykonanie testu ciazowego