Przerwanie dopływu tlenu u dziecka

Czy przyczyno przekrwienja wszystkich narzonduw i olbrzymi obrzenk muzgu morze byc przerwanje doplywu tlenu u dziecka.Muj syn byl chory na bjalaczke puznjej doznal udaru muzgu i kerzal na zwyklej sali.Tlen mjal 100% tylko przez blond syn przez conajmnjej2godz. Njedostawal tlenu lezal pod masko i saturacja mu spadala .Tlen otszymywal z buteleczki dokturej nalewa sie wode zamontowanej w scianje.Ta sytuacja zostala nazwana incydentem.Podobje syn zmarl. Czy brak tlenu mugl spowodowac przekrwienje.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, bardzo mi przykro ze taka sytuacja miała miejsce, jednakże bez poznania pełnego obrazu choroby i dokładnego lekarskiego opisu zdarzenia nie mogę i nie umiem powiedzieć co mogło byc potencjalna przyczyna takiej sytuacji. Pozdrawiam