Włożenie penisa do pochwy bez przerwania błony dziewiczej a możliwość ciąży

Witam. Wczoraj mialam stosunek z parterem polegajacy na tym ze wlozyl on swojego czlonka do mojej pochwy. Nie zabezpieczalismy sie poniewaz nie bylo to planowane ja nie chcialam. Wiem ze nie sposcil sie on przed w trakcie ani po a blona nie wydaje mi se zeby zostala przerwana. Stosunek byl taki ze moze 3 razy wlozyl go we mnie. Mowi ze nie byl bardzo podniecony bo trawo to zbyt sybko wiec nie wydaje mi sie czy moglam zajs....prosze o szybka odpowiedz Czy moge byc w ciazy?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, szansa zajścia w ciążę w opisanej sytuacji jest bardzo niewielka, nie można jej jednak w 100% wykluczyć.