Ryzyko ciąży u dziewicy po włożeniu do pochwy żołędzi penisa

Witam! Mam problem. Otoz mam kobiete Ja jestem prawiczkiem a ona dziewica. Planujemy 1 raz i wczoraj podczas pieszczot poprosila zebym na chwileczke troche wlozyl w nia mojego czlonka. Bez prezerwatywy. Spelnilem ta prosbe wsunolem go jedynie na glebokosc zoledzia. Nie czulem zebym doszedl ani przebil blone. jednak w plynie preejakulacyjnym sa plemniki. Dodam ze 4/5 przed zdarzeniem sie masturbowalem a ona po wszystkim sie umyla ciepla woda z mydlem i wytarla. Czy moze zajsc w ciaze?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku nie można wykluczyć ciąży jednak jej prawdopodobieństwo oceniam na małe. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.