Przerwanie stosowania leku Paxtin

Kiedys zażywałam Paxtin 20 mg przez 2 lata brania go było ok. Potem w okresie duzego stresu i masy spraw zapomninałam go zazywac. Raz brałam a raz nie w efekcie jaby przestał działać. Wyladowalam u innego lekarza ktory dal inne leki ktore nic nie daly. Obecnie prowadzi mnie 3 lekarz z koleji zazywam spamilan 2x5 mg i poropranalol 10 mg. Czy gdybym poprosila o dołaczenie Paxtinu jest szansa ze zadziała jak kiedys?

Witam,

zawsze warto informować lekarza o tym co działało kiedyś, to zawsze pomaga w ustaleniu leczenia, proszę pamiętać, że znaczną cześć informacji jaką ma lekarz, ma właśnie od Pani, dlatego warto powiedzieć lekarzowi to, o czym Pani tutaj własnie pisze. Pozdrawiam i powodzenia życzę.

Być może oprócz farmakoterapii konieczna jest także psychoterapia? Leki pozwalaja pozbyć się objawów, nie mają jednak wpływu na emocjonalne przyczyny zaburzeń, a to czesto oznacza, że po zaprzestaniu brania leków, objawy powracają. Zachecam do podjęcia konsultacji z psychologiem, psychoteraputą.