Przerwanie stosowania tabletek antykoncepcyjnych w dowolnym momencie

Witam! Czy mogę przestać brać tabletki antykoncepcyjne w każdym dowolnym momencie, czy lepiej wybrać do końca danego blistra i po 7 dniowej przerwie już nie zaczynać kolejnego? Biorę 2 blister, zostało mi jeszcze 9 tabletek. I po jakim czasie wrócę do normalnego cyklu?

Witam,
zdecydowanie lepiej jest dokończyć opakowanie tabletek i już po nim nie przyjmować kolejnego - zachowa Pani w ten sposób ciągłość cyklu

Powrót naturalnego fizjologicznego krwawienia możliwy w ciągu 6 miesięcy po odstawieniu - to kwestia indywidualna.

pozdrawiam