Przerzutowe węzły chłonne w przestrzeni zaotrzewnowej

Proszę o pomoc Moje rozpoznanie: "Przyaortalnie po lewej stronie, poniżej naczyń nerkowych, widoczna jest niejednorodna masa węzłowa o wymiarach 7x7x16cm, schodzący poniżej poziomu rozwidlenia aorty. Masa powoduje modelowanie lewej żyły nerkowej, w której obecny jest okrągławy ubytek wypełnienia średnicy ok.2cm, co nie pozwala na wykluczenie jej naciekania... Wnioski: obraz przemawia za przerzutowymi węzłami chłonnymi w przestrzeni zaotrzewnowej.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie podaje Pan/Pani danych klinicznych, ale najprawdopodobniej choroba nowotworowa na którą Pan \Pani choruje ma najwyższy stopień zaawansowania. Proszę pilnie zgłosić się do poradni onkologicznej.