Przeskakiwania i kłucie w brzuchu
witam, W moim bryuchu cos mi się przelewa cyesto I skacze, są to skoki klucie dosc ostre, w ciazy raczej nie jestem bo był by to 5 miesiac 21 tydzien robiłam bête hcg w 7 tygodniu od stosunku I wynik <0,1 mlu a norma do 2,7, drugie beta w 15 tygodniu od stosunku w innym laboratorium I wynik < 2mlu a norma do 4 byLam wtedy na tabletkach anty, ale tez testy z apteki ujemne, 2 ginekologow 11 tzdyien I 15 obaj na usg wykluczaja ciaze, co mi jest?

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Zdecydowanie ciążę możemy wykluczyć. Objawy wydają się być wynikiem patologii w obrębie przewodu pokarmowego. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ oraz wykonanie USG jamy brzusznej.