Przeskakiwania i kłucie w brzuchu

witam, W moim bryuchu cos mi się przelewa cyesto I skacze, są to skoki klucie dosc ostre, w ciazy raczej nie jestem bo był by to 5 miesiac 21 tydzien robiłam bête hcg w 7 tygodniu od stosunku I wynik <0,1 mlu a norma do 2,7, drugie beta w 15 tygodniu od stosunku w innym laboratorium I wynik < 2mlu a norma do 4 byLam wtedy na tabletkach anty, ale tez testy z apteki ujemne, 2 ginekologow 11 tzdyien I 15 obaj na usg wykluczaja ciaze, co mi jest?
Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie ciążę możemy wykluczyć. Objawy wydają się być wynikiem patologii w obrębie przewodu pokarmowego. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ oraz wykonanie USG jamy brzusznej.