Pewność braku ciąży a testy
czy ma to jakieś znaczenie, że testy ciążowe robione w 15 ,16, 17,18 tygodniu od stosunku wszystko ujemne, robione byly w trakcie dnia, ok 11 12 w poludnie lub popoludniu, zdrobilam ich 20, ale tylko 3 z rannego mocz (beta tez jedna < 0,1mlu a norma 2,7 druga < 2mlu a norma do 4mlu to inne juz laboratorium bylo) 2 usg pierwsze w 11 tygodniu od stosunku lekarz nic nie widzial, 2 usg w 15 tzgodniu lekarz nic nie stwierdzil,od tego stosunku zaczelam tabki anty, moge byc pewnana 100%braku ciazy?

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji może być Pani pewna braku ciąży.