Przeskakiwanie w biodrze a ograniczona ruchomość

Witam. Od pewnego czasu gdy poruszam nogą w górę i w dół słyszę charakterystyczne przeskakiwanie w biodrze. Ograniczona jest również ruchliwość bioder (tzw. szpagat) dochodzę do 90 stopni i ból jest bardzo odczuwalny i dalej nie mogę zejść. Ból jest typu przeszywającego...boli bardziej od strony wewnętrznej w okolicach pachwin...ból dotyczy 2 bioder. Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania ortopedycznego i najpewniej wykonania badan dodatkowych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Zdecydowanie sugeruję kontakt z ortopedą.