Przesunięte plamienie tabletkami Vibin Mini

Witam,Stosuje odkilkulat vibin mini.Ostatnio zapomniałam 20 tabletki i po 24 h więłam 20 zapomnianą i 21 ale zrobiłam po nich normalnie 7 dniową przerwę i po tym czasie zaczęłam kolejneopakowanie.W czasie 11 tabletki z nowego opakowania współżyłam.A dziś przy 12 stej pojawiło się plamienie.I nie wiem czy teraz miesiączka przesunie się i będę musiała wcześniej zacząć kolejne opakowanie czy normalnie przerwa.Co wtedy jeśli pojawi sie przy róźowych tabletkach jeszcze?

Piotr Pilarski

To plamienie najprawdopodobniej było spowodowane stosunkiem. Proszę udać się do ginekologa aby wykluczyć inne przyczyny.

Pozdrawiam.