Przeszczep włosów a blizna

Witam Państwa,mam pytanie odnośnie blizny na głowie po przeszczepie włosów,słyszałem o metodzie pigmentacji czy ten zabieg będę musiał powtarzać co jakiś czas czy wystarczy tylko raz.A może są inne metody na tą bliznę dodam ,ze to jest kreska grubości 2 milimetró o długośći 6 centymetrów.Chcę ja zlikwidować bo chcę obciąć włosy na krótko a wtedy będzie widoczna

Najlepiej z blizną zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej i po obejrzeniu lekarz doradzi metodę jej spłycenia.

Mikropigmentację należy powtórzyć co parę lat