Przeszywające prądy po usunięciu gangliona

Witam 5 dni temu miałam zabieg usunięcia gangliona i od tamtej pory drętwieje mi kciuk to znaczy cały czas mam takie uczucie i przy zmianie opatrunku dotykając szwy, przeszywają mnie tak jakby prądy na całą dłoń czy to normalne po takim zabiegu mówiłam swojemu chirurgowi o tym powiedział, że tak ale mam mimo to obawy

Piotr Pilarski

Takie uczucie może towarzyszyć po zabiegu na dłoni.

Pozdrawiam.

 Lek. Piotr Pilarski

Szanowna Pani - bardzo rzadko występuja takie objawy - ale są możliwe. Proponuję odczekać okres 2-3 tygodni - powinny stopniowo się zmniejszać
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg