Przeszywający ból podczas kaszlu i kichania
witam właśnie dziś zostałem wypisany ze szpitala po wizycie we wtorek na SORze w tamtą środę wpadłem do piwnicy podczas cwiczeń i zawisłem na rękach na wysokości ramion po prześwietleniu rtg i usg lekarz nic nie stwierdził a mnie podczas kaszlu i kichania przeszywa taki ból że jest nie do wytrzymania,co ja mam dalej zrobić i gdzie się udać? pozdrawiam piotr.

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie terapii przeciwbólowej. Proszę udać się do lekarza.