Przetłumaczenie wyniku badania histopatologicznego pęcherza moczowego

Proszę o przetłumaczenie wyniku badania histopatologicznego: Urocystitis chronica. Metaplasia plana epithelii - A (M-8120/1) A - ok. lewego ujścia -3 do 0,3cm.

Urocystitis chronica. - oznacza przewlekłe zapalenie pęcherza moczowego. Metaplasia plana epithelii. - oznacza metaplazję (czyli zamianę jednego dojrzałego nabłonka w inny dojrzały) płaską nabłonka, to następstwo przewlekłego stanu zapalnego zaburzające funkcję pierwotnego nabłonka. (M-8120/1) - w nawiasie numer kolejnego badania histopatologicznego przeprowadzonego przez daną pracownię. A - ok. lewego ujścia - 3 do 0,3cm - myślę, że to miejsce pobrania wycinka do badania histopatologicznego, czyli okolica ujścia lewego moczowodu w pęcherzu moczowym.