Przewlekła senność, rozdrażnienie i ból nóg oraz wynik badań krwi

Witam, Jestem ciągle senna zmęczona rozdrażniona bolą mnie nogi. Zrobiłam badanie krwi i oto wyniki czy są ok? Proszę o radę Leukocyty 4,1 tys/ul Erytrocyty 4,19 mln/ul Hemoglobina 11,4 g/dl Hematokryt 34 % MCV 82 fl MCH 27 pg MCHC 33,3 g/dl płytki krwi 283 tys/ul RDW-CV 14,4 % PDW 13,2 fl Neutrofile 1,60 tys/ul Limfocyty 2,09 tys/ul Monocyty 0,32 tys/ul Eozynofile 0,04 tys/ul Bazofile 0,0 tys/ul Neutrofile 39,1 % Limfocyty 51,1 % Monocyty 7,8% Eozynofile 1,0 % Bazofile 1,0 % TSH 1,3200

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań mogą wskazywać na występowanie infekcji wirusowej. Wskazane jest powtórzenie badań i wizyta kontrolna u lekarza rodzinnego.