Przewlekła wydzielina z pochwy

Od kilku lat mam problem z ciągłą wydzieliną z pochwy. Problemy zaczęły się po mononukleozie i przyjmowaniu dużej ilości antybiotyków,było to 6 lat temu. Od tego czasu chodzę do ginekologów ciągle z tym samym problemem - wydzieliny jest tak dużo, że cały czas muszę nosić wkładki, ma nieprzyjemny zapach, jednak nierybi, żółtawy kolor. Miałam wiele badań, wymazów, teoretycznie jestem zdrowa. Żaden lekarz nie wie skąd to się bierze i odsyłają mnie z niczym. Jestem pewna, że nie jest to zdrowy śluz.

Lek. Tomasz Budlewski

W takim razie Proponuje udać się do ginekologa pracującego w klinice. Być może konieczne będzie wykonanie biopsji.