Przewlekłe bóle brzucha i wynik badania USG nerek
Ciągłe bóle brzucha bad usg Pogrubienie ścian kielichów nerki lewej W nerce prawej widoczne poszerzenie miedniczki w rzucie dolnego kielicha obecność złogów, ciągła senność oraz zmęczenie brak jakichkolwiek leków prócz rozkurczowych i przeciwbólowych podawanych na IP to normalne? Gdzie się udać oprócz urologa ?jakie bad dodatkowe prócz ogól moczu i morf. Wykonać? Dieta wegetarianska może mi szkodzić?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani, z podanych danych wynika, że ma Pani rozpoznaną kamicę nerkową i to właśnie urolog zajmuje się leczeniem takich schorzeń. Lekarz poinformuje Panią o możliwościach leczenia i konieczności zastosowania odpowiedniej diety i trzeba si e do tych zaleceń zastosować. Samo schorzenie bywa bolesne, nawet bardzo i nie uniknie się tego. Proszę zaufać lekarzowi.