Przewlekłe bóle głowy u 21-latki

Od 4 lat boli mnie głowa. 3 lata temu miałam robiony rezonans magnetyczny, wszystko było ok. Dostałam tabletki od neurologa, trochę się polepszylo, lecz od jakiegoś roku ból stał się nie do zniesienia. Jak zacznie boleć, ciągnie się za mną nawet do tygodnia, ból jest tak silny, że nie mogę podnieść się z łóżka. Żadne tabletki przeciwbólowe nie pomagają. Prolaktyna po obc; 3,5 tys , kortyzol 23. Pomocy!

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u neurologa. Czy ma Pani jakieś objawy towarzyszące? Może to migrena, bóle napięciowe?
Pozdrawiam