Co stosować na silne bóle głowy?

ból głowy Mam 20 lat w ubiegłym roku przez 6 m-cy codziennie bolała mnie głowa. brałam leki przeróżne ostatnio amitryptylinę (długo) Przerwa przez 6 mcy i od 31 lipca br. znów ból wrócił. Rezonans prawidłowy. Brak światłowstrętu, wymiotów. Pulsujący ból od rana do wieczora. Raz słabszy raz silniejszy. Leki przeciwbólowe nie pomagają. Co robić? Neurolog rozkłada ręce.

Witam!
Proszę zgłosić się do psychiatry, Pani ból głowy ma charakter napięciowy. Istotnym powodem jest "konflikt emocjonalny", odczuwa się to identycznie jak inne silne bóle głowy, ale leczenie jest zgoła inne. Psychoterapia wsparta lekami p/depresyjnymi. Efekty leczenia zacznie Pani odczuwać po 2-4 tygodniach - taka jest specyfika działania tych leków.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.