Jak pozbyć się napadowych bóli głowy?

Mam problem z atakami bólu głowy. Jestem osobą z nerwicą i ból głowy zdarza mi się często. Jednak taką sytuację miałam 3 raz w życiu. Wczoraj wieczorem zaczęła mnie boleć głowa. Był to pulsujący ból, który z każdą chwilą był silniejszy. Atak poprzedził ból oka i oczodołu. Miałam problem z zaśnięciem, ponieważ ból był nie do zniesienia. Był to ból całej głowy. Ból wybudził mnie w nocy o 4,byl bardzo silny, jednakże po zażyciu tabletki zaczął ustępować. Byłam u neurologa i badanie neurologiczne nie wykazało żadnych nieprawidłowości, wizyta u okulisty i badanie dna oka również wyszło w porządku, jedynie w prawym oku widoczna była mała zmiana barwnikowa przy plamce, jednakże Pani powiedziała, że to nic złego. Ciśnienie mam w normie, lub lekko za niskie

Witam! Opisywane przez Panią objawy dość często występują jako nerwicowe. Przykładem może być napięciowy ból głowy, czynnościowe dysfunkcje różnych narządów. Zespół, który leczy Pani zaburzenia nerwicowe, powinien dostosować stosowane metody i ich intensywność do zgłaszanych objawów. Powodzenia W. Łuczkowski.