Zapytaj lekarza

7 3 9 , 8 6 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak pozbyć się napadowych bóli głowy?

Mam problem z atakami bólu głowy. Jestem osobą z nerwicą i ból głowy zdarza mi się często. Jednak taką sytuację miałam 3 raz w życiu. Wczoraj wieczorem zaczęła mnie boleć głowa. Był to pulsujący ból, który z każdą chwilą był silniejszy. Atak poprzedził ból oka i oczodołu. Miałam problem z zaśnięciem, ponieważ ból był nie do zniesienia. Był to ból całej głowy. Ból wybudził mnie w nocy o 4,byl bardzo silny, jednakże po zażyciu tabletki zaczął ustępować. Byłam u neurologa i badanie neurologiczne nie wykazało żadnych nieprawidłowości, wizyta u okulisty i badanie dna oka również wyszło w porządku, jedynie w prawym oku widoczna była mała zmiana barwnikowa przy plamce, jednakże Pani powiedziała, że to nic złego. Ciśnienie mam w normie, lub lekko za niskie
KOBIETA, 20 LAT 4 miesiące temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

Witam! Opisywane przez Panią objawy dość często występują jako nerwicowe. Przykładem może być napięciowy ból głowy, czynnościowe dysfunkcje różnych narządów. Zespół, który leczy Pani zaburzenia nerwicowe, powinien dostosować stosowane metody i ich intensywność do zgłaszanych objawów. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy