Co robić z tym pulsowaniem głowy?

Witam. Od roku mam pulsujące bóle głowy, które utrzymują się tydzień przy czym nic mi się nie chce i jestem zmęczona. Bóle głowy są w okolicach oczu. Miałam robiona tomografię głowy, rezonans i angio, rezonans kręgosłupa szyjnego oraz dno oka. I wyszło w oku astygmatyzm oraz w kręgosłupie szyjnym zwyrodnienia, głowa ok.

Witam! Nie należy zapominać o bólach głowy napięciowych i zaburzeniach emocjonalnych w stylu apatii. Wszystkie badania pracowniane są wówczas prawidłowe, jest zmęczenie, zniechęcenie do jakiegokolwiek działania, a tradycyjne leki p/bólowe nie przynoszą spodziewanej ulgi. Dolegliwości czynnościowych czasem nie jesteśmy w stanie różnicować z objawami somatycznymi i musimy stopniowo eliminować poszczególne choroby. Poprawę często uzyskujemy podając leki relaksacyjne. Najlepiej z tym typem zaburzeń radzą sobie psychiatrzy i psychoterapeuci, stosując psychoterapię dość często wspomaganą lekami p/lękowymi. Powodzenia W. Łuczkowski.