Przewlekłe krwawienie z dróg rodnych

witam mieszkam w wielkiej brytani krwawie od 5 miesiecy z przerwami parodniowymi najdluzsza byla okolo 1.5 tygodnia na usg nic nie wyszlo a krawienia nie ustaly mialam spirale mirena przez 1.6 roku mam synka 6letniego spirala zostala usunieta w listopadzie 2013 lekarze nie wiedza co mi jest prosze o rade

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nieprawidłowe krwawienie może być spowodowane zmianami takimi jak mięśniaki, nadżerka, polip. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na ponowną wizytę do specjalisty ginekologa celem dalszej diagnostyki.