Dlaczego krwawię z dróg rodnych od 3 tygodni?

Dzień dobry, od ponad trzech tygodni nie ustępuje krwawnik z dróg rodnych. Miesiączkuje normalnie co 28-30 dni. Dodam, że przyjmuje na stałe Asentra, Pregabaline i Parogen. Psychiatra nie widzi powodu by zmniejszyć lub odstawić którykolwiek z leków. Lekarz rodzinny przepisał Exacyl i nic. Do ginekologa nie udam się z powodu silnej agorafobii. Od lat nie wychodzę z domu. Proszę o pomoc.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,

mimo wszystko uważamy, że powinna Pani pilnie zgłosić się do ginekologa. Bez badania ginekologicznego niestety nikt nie będzie w stanie ocenić, jaka jest przyczyna występowania krwawienia z dróg rodnych od trzech tygodni.

Proszę nie zwlekać, ponieważ utrata zbyt dużej ilości krwi może doprowadzić do niedokrwistości. Wizyta stacjonarna u ginekologa jest tu kluczowa. Być może przyczyną krwawienia jest endometrioza, nadżerka szyjki macicy, polipy bądź mięśniaki macicy. Może to też oznaczać problemy z układem krzepnięcia. Proszę dać sobie pomóc.

Podobne pytania wraz z udzielonymi na nie odpowiedziami umieszczamy poniżej:

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/przewlekle-krwawienie-z-drog-rodnych,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/dlaczego-mam-krwawienie-z-drog-rodnych,

https://pytania.abczdrowie.pl/pytania/co-moze-oznaczac-krwawienie-z-drog-rodnych-od-3-miesiecy.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.