Co może oznaczać krwawienie z dróg rodnych od 3 miesięcy?

Mam miesiaczkę już 3 miesiąc. Znikome krwawienie ale jednak jest. Jestem za granicą do polski wracam dopiero za miesiąc. Czym to moze byc spowodowane? Lekarz w Holandii powiedzial że to normalne u osób otyłych, mam schudnąć nawet nie skierował do ginekologa. Dodam mam 172, 104kg. Dotychczas nie miałam problemów z tarczycą. Bardzo prosze o jakiekolwiek wskazówki rady.

Jeśli krwawienie trwa aż trzy miesiące, z pewnością nie jest to fizjologiczna miesiączka, a bardzo niepokojący objaw. Koniecznie powinna pani odbyć wizytę u ginekologa, gdyż należy zarówno poznać przyczynę nieprawidłowego krwawienia jak również leczyć je tak, by sama utrata krwi nie spowodowała dalszych powikłań.