Przewlekłe leczenie kiły

Witam! Walczę z kiłą od 1,5 roku. W tym czasie już zdążyłem usłyszeć że wyzdrowiałem. Niestety choroba wróciła. i kolejne 3 tyg. antybiotyku. Leczony byłem zawsze doksycykliną. Obecne wskaźniki (pod antybiotyku) są niepokojące: VDRL dodatki 1/32, FTA dodatni 1/12000, FTA-ABS dodatni. Lekarz zadecydował, że za miesiąc robię badania kontrolne, jeśli sytuacja się nie zmieni proponuje hospitalizacje. Chciałbym się dowiedzieć ile może trwać leczenie szpitalne?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Długość hospitalizacji będzie zależała w głównej mierze od wyników badań przeprowadzonych po miesiącu od stosowania obecnej terapii. W razie wątpliwości proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.