Przewlekłe nieaktywne zapalenie błony śluzowej żołądka w wyniku badania

Bardzo proszę o jak najszybszą interpretację wyników Przewlekłe (++)nie aktywne zapalenie błony śluzowej żołądka, Metaplazja jelitowa(++),Dysplazja(-), H.pylori(+) Co oznacza ten wynik? Czy jest to bardzo zły wynik?

Wynik nie jest zły, a jego interpretacją powinien zająć się lekarz, który skierował na gastroskopię.
Metaplazja to zamiana jednego dojrzałego nabłonka błony śluzowej w inny dojrzały czyli żołądkowego w jelitowy, a dysplazja to zaburzenie różnicowania się komórkowego błony śluzowej. Stopień nasilenia zmian od +++ najsilniej do - czyli brak. Poza tym stwierdzono zakażenie bakterią Helicobacter pylori