Przewlekle powiększone węzły chłonne na szyi i wyniki hormonów tarczycy

Dzień dobry. Mam 28 lat, od pewnego czasu mam stale powiększone węzły chłonne z jednej strony szyjii, tyje, mam suchą ciemną skóre na grzbiecie stóp i na kolanach, ciemne opuchnięte powieki, zaburzenia miesiączkowania tzn. bardzo krótkie cykle, brak pocienia się nawet w upalne dni, brak energii, ciągłe zmęczenie. Wykonałam badania : OB - 24 mm/h ( norma 2-15), TSH - 2,997 ( norma 0,35-4,940), FT-0,94 ( norma 0,70-1,48), anty-TPO - 115,50 (norma 0,00 - 34,00). Co może mi dolegać? Jak leczyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.