Przewlekłe stany podgorączkowe u 5-miesięcznego dziecka
Moja pięciomiesięczna córeczka od prawie 3 miesięcy ma stany podgorączkowe (od 37-37,5). Badania moczu i usg jamy brzusznej nic nie wykazało. Dzisiejsze wyniki morfologi trochę mnie niepokoją ponieważ OB=2, płytki krwi = 427, NEU%=15, LYMPH=76. Te wyniki odbiegają od normy. Co to może oznaczać? Nie mamy już pomysłów co jeszcze przebadać. Bardzo proszę o odpowiedź.

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani.
Wyniki są dobre. Temp 37st nie musi oznaczać niczego złego. Lekarz musi dokładnie zbadać i określić dalsze postępowanie jesli cos Panią niepokoi. Przez internet tego sie nie da.
Z poważaniem J.Zachwieja