Dlaczego 5-latka ma stan podgorączkowy?

Witam chciałam zapytać czy 5 latka może mieć ciągła podwyższona temperaturę ciała mierze córce temperaturę codziennie i rano po obudzeniu zawsze term wskazuje 37,5 elektroniczny swieci na czerwono zwykły rtęciowy pokazuje 37,3 wieczorem temperatura córki to około 37 a kiedy przyjdziemy np z placu zabaw gdy jest spocona i zmęczona temp wynosiła 35,6 czy to jest normalne dodam ze robiliśmy niedawno badania krwi ( bo zima sporo chorowała ) wyniki są ok córka tez jest raczej żywa wesoła ma niezły apetyt ale martwi mnie ta temp dodam jeszcze ze crp i ob były w normie a temp ze jest podwyższona zauważyłam jakieś od roku wcześniej niewiem haka była mierzyła tylko przy infekcjach wtedy wzrasta

W lecie, gdy jest ciepło taka temperatura może być normą. Ważną informacją jest czy córka ma jakieś inne objawy. Jeśli niepokoi coś Pana warto udać się do pediatry.