Dlaczego mam długotrwale podniesioną temperaturę zimą?

Dlaczego długotrwale podniesiona temperatura 37,3 -37,5 zimą (badania krwi w normie)? Od kilku lat co roku w miesiącach od lutego do maja borykam się ze złym samopoczuciem fizycznym, które w końcu ma też wpływ na mój stan psychiczny. Mam stale podwyższoną temperaturę ciała (37,3 - 37,5) i czuję się niezwykle zmęczona. Budzę się zmęczona, a przez resztę dnia "jadę na oparach". Czuję się jakbym była po ciężkiej chorobie. Po dłuższym czasie zaczyna to wpływać na moją kondycję psychiczną, ciężko mi zachować pogodny nastrój. Byłam już kilkukrotnie u lekarza, badania krwi, tarczyca, mocz - wszystko w normie, nic nie wskazuje infekcji. Lekarz rozłożył ręce i stwierdził, że chyba taka już moja natura. Nie zgodzę się, bardzo rzadko choruję, odżywiam się prawidłowo, mam prawidłową wagę, jestem zdrowa. Niestety nadszedł marzec i dzieje się znów to samo. Nie chcę po raz kolejny przez to przechodzić. O czym nie pomyślałam? Co jeszcze mogłabym zrobić, żeby się tego pozbyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje zgłosić się do lekarza reumatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć