Dlaczego mam taką temperaturę ciała?

Dzień dobry, 4 miesiące temu przeszedłem operację usunięcia torbieli koloiowej 3ciej komory mózgu. Żadnych deficytów fizycznych ani psychicznych. Jednak od 4 miesięcy mierząc temperaturę głowy termometrem z podczerwienią, mam wahanie między 37,1 - 37,3. Jak mierzę w ustach mam 36,8 pod pachą 36,8 na nadgarstku 36,6. Robiłem pełen zakres badań hormonalnych, tarczycy, wszystko w normie. Morfologia (bez OB) w normach. Czym to może być związane? Pomiary wykonuje regularnie, zawsze z kilku razy biore średnią. Ale nigdy nie mam 36,6... Czuję się dobrze, choć czasem zalewa mnie "fala" ciepła. Pozdrawiam!

Dzień dobry.To są prawidłowe temperatury.Prawidłowa temperatura ma pewien zakres,nie musi być stale 36,6.